Sürpriz gelişmeyi duyurdular! Boca Juniors’tan Süper Lig devine

Beklentilerin altında bir sezon geçiren Beşiktaş, yeni sezonda hata yapmak istemiyor. Siyah-beyazlılarda Fernando Santos sonrası teknik direktör kararı merakla beklenirken yeni sezonun kadro çalışmaları da hız kazanmış durumda.

Beşiktaş, Santos sonrası takımı emanet edeceği yeni hocası için ince eleyip sık dokuyor. Teknik direktör konusunda bilgilendirme yapan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, henüz net bir karar vermediklerini belirtti. Arat, “Yerli ve yabancı alternatiflerimiz var. Uyum sağlayıp sağlayamayacaklarına bakıyoruz. Kırılgan bir dönemdeyiz ve hassas davranacağımızı bilmenizi istiyorum. Kupayı kazandıktan sonra bazı şeyleri paylaşacağım. Yerli ve yabancı hoca ihtimali yüzde 50-50” dedi.

YENİ SEZON İÇİN SON İDDİA ARJANTİN’DEN

Gelecek sezonun kadro planlamasını şimdiden yapmaya hazırlanan Beşiktaş’ta her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Son olarak da Kara Kartal’ın gündemine gelen isim Nicolas Valentini oldu.

AYRILMAYA SICAK BAKIYOR

Arjantin basınında yer alan haberlere göre; siyah-beyazlılar, Boca Juniors forması giyen 23 yaşındaki savunmacıyı istiyor. Aralık ayında kontratı bitecek olan genç futbolcunun da ayrılığa sıcak baktığı ve kariyerini artık Avrupa’da sürdürmek istediği bildirildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir